InfeRnaL.Just-forum.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


InFerNaL Counter-strike 1.6
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere admin Jupi'er

In jos 
+2
smith
Jupi'er
6 participanți
AutorMesaj
Jupi'er




Mesaje : 3
Data de inscriere : 15/11/2010

Cerere admin Jupi'er Empty
MesajSubiect: Cerere admin Jupi'er   Cerere admin Jupi'er Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 7:00 pm

Nume: Mirel
Nick: Jupi'er
Varsta: aproape 25 " mai lipsesc 2 luni "
SteamID: am steam , joc numai dupa steam !
Yahoo ID: ozzy_ozn
Experienta: 8 ani - cu timpul o sa vedeti mai exact ce stiu !
Motiv: Tocmai mi-am incheiat conturile cu un alt server , si nu sunt obisnuit sa raman fara activitate ! imi place sa ma implic la maxim .
Ore jucate: azi am intrat ptr prima data ! daca m-am jucat o ora pe server fara sa fiu banat , e ok !!
Grad de admin cerut : Am cerut administrator , ptr acest grad nu sunt dispus sa platesc nimic , ci doar sa vedeti mai exact ce stiu !
Cate ore esti pe zi si intre ce ore joci pe server: Lucrez in 2 schimburi , o saptamana dimineata si una dupamiaza , deci o saptamana o sa fiu dupa 4 pe server si cealalta pana in 12 dimineata , cat si dupa 12 noaptea numai sa fie playeri pe server !

PS. as dori sa stiu varstele ownerilor ?! sa stiu daca am cu cine vorbi si cu cine ma implica ! o zi buna !

Sus In jos
smith




Mesaje : 27
Data de inscriere : 22/09/2010

Cerere admin Jupi'er Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Jupi'er   Cerere admin Jupi'er Icon_minitimeLun Noi 15, 2010 10:15 pm

ownerii sunt toti poate mai
mari ca tine de vb ai cu cine vb sau discuta..dar e prea devreme sa ceri admin...mai stai cu noi sa te putem cunoaste

contra deocamdata
Sus In jos
Motor




Mesaje : 2
Data de inscriere : 14/11/2010

Cerere admin Jupi'er Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Jupi'er   Cerere admin Jupi'er Icon_minitimeMar Noi 16, 2010 2:12 am

PRO PRO PRO PRO PRO PRO Smile Smile
Sus In jos
Jupi'er




Mesaje : 3
Data de inscriere : 15/11/2010

Cerere admin Jupi'er Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Jupi'er   Cerere admin Jupi'er Icon_minitimeMier Noi 17, 2010 7:39 pm

Mai raspunde cineva aici ? e cererea de 3 zile si bate vantu pe server de admini.... mam saturat tot sa vb singur pe u@ , se poate sau nu cu comanda de ban ? ca sa stiu o treaba !
Sus In jos
Taci_si_fumeaza

Taci_si_fumeaza


Mesaje : 4
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Ytaly:padova

Cerere admin Jupi'er Empty
MesajSubiect: Cerere admin Jupi'er   Cerere admin Jupi'er Icon_minitimeMier Noi 17, 2010 9:28 pm

CONTRA ....
Sus In jos
[LsD]Jeni

[LsD]Jeni


Mesaje : 4
Data de inscriere : 15/10/2010
Varsta : 48
Localizare : italia

Cerere admin Jupi'er Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Jupi'er   Cerere admin Jupi'er Icon_minitimeDum Noi 21, 2010 7:55 pm

joint dk era dupa mine...aveai PRO k te stiu de la mixuri tiau dat si ban degeaba pe infernal da si mie mia scos adminu si mia dat si ban LOL ces astea admini aia mari de exmpli gaby facea caterinca de mine de dimineata lam lasat prima oara dupa iam zis 2 cuvinete si mia dat ban deci nai cu cine...smith ce stie sa vb si chowder care ma intelegeam super k admin si tac_si_fumez iar e bun da gaby si infernal noul admin....nam ce zice ramane la aprecierea lu smith...bafta
Sus In jos
torinezu6




Mesaje : 11
Data de inscriere : 26/09/2010

Cerere admin Jupi'er Empty
MesajSubiect: cerere admin   Cerere admin Jupi'er Icon_minitimeDum Noi 28, 2010 12:52 am

Contra! Joci cateva zile si vrei admin?ok...pe bani,daca nu asteapta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere admin Jupi'er Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Jupi'er   Cerere admin Jupi'er Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere admin Jupi'er
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin
» ceree admin Taci_si_Fumraza
» Cerere Admin
» admin Romulusw0w
» Cerere admin ThE DaRk StRiKe

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InfeRnaL.Just-forum.Net :: InFerNaL.Just-forum.Net :: Cereri admin-
Mergi direct la: